Benvida
Historia
Directiva
Patrocinadores
Atletas 2012
Enlaces
Galería 2010/2011
Carreira Santa Cruz 2011
Liga Club 2012
Videos
Contacto

E-MAIL DO CLUB

 
 
Contador de Visitas

 

CARREIRA MONTE DE SANTA CRUZ 2011

3 de setembro de 2011, 16.30.

CLASIFICACIÓNS NENOS.

PITUFOS MASCULINOS
NOME APELIDO1 APELIDO2 ANO SEXO CIDADE CLUB POSTO
ROI GONZALEZ NONIDE 2005 M RIBADEO CLUB ATLETISMO RIBADEO 1
DANIEL DIAZ ALONSO 2005 M RIBADEO CLUB ATLETISMO RIBADEO 2
BRAIS DIAZ SALAS 2005 M RIBADEO CLUB ATLETISMO RIBADEO 3
PITUFOS FEMENINOS
NOME APELIDO1 APELIDO2 ANO SEXO CIDADE CLUB POSTO
VALERIA ALVAREZ FOJO 2005 F RIBADEO CLUB ATLETISMO RIBADEO 1
IRENE SUAREZ FERNANDEZ 2007 F RIBADEO INDEPENDENTE 2
PAULA LOPEZ  IGLESIAS 2006 F LUGO INDEPENDENTE 3
PREBENXAMIN MASCULINOS
NOME APELIDO1 APELIDO2 ANO SEXO CIDADE CLUB POSTO
RAÚL DIAZ DE LA FUENTE 2003 M O CORGO ARUMES DO CORGO AREA 10 1
NICOLAS ALVAREZ FOJO 2004 M RIBADEO CLUB ATLETISMO RIBADEO 2
ALEIX DIAZ SALAS 2003 M RIBADEO CLUB ATLETISMO RIBADEO 3
PREBENXAMIN FEMENINOS
NOME APELIDO1 APELIDO2 ANO SEXO CIDADE CLUB POSTO
PAULA  ACEVEDO GAYOL 2003 F A CARIDAD   1
CARLA  IGLESIAS LASTRA 2003 F VEGADEO INDEPENDENTE 2
ALDARA ROIBAS SANTOS 2004 F CAMBRE INDEPENDENTE 3
BENXAMIN MASCULINO
NOME APELIDO1 APELIDO2 ANO SEXO CIDADE CLUB POSTO
JAIME CEREZO LOMBARDERO 2002 M RIBADEO CLUB ATLETISMO RIBADEO 1
XOÁN ANDRÉS RAMOS GABEIRAS 2001 M FENE INDEPENDIENTE 2
ADRIANO ORTAL   2001 M RIBADEO CLUB ATLETISMO RIBADEO 3
BENXAMIN FEMENINO
NOME APELIDO1 APELIDO2 ANO SEXO CIDADE CLUB POSTO
ANDREA REIJA TORRÓN 2002 F O CORGO ARUMES DO CORGO AREA 10 1
CRISTINA CASTEDO PEREIRA 2002 F O CORGO ARUMES DO CORGO AREA 10 2
CLAUDIA GRAÑA FERNANDEZ 2002 F RIBADEO ALBIONS 3
ALEVIN MASCULINO
NOME APELIDO1 APELIDO2 ANO SEXO CIDADE CLUB POSTO
ALEX  LÓPEZ CASANOVA 2000 M LUGO INDEPENDENTE 1
IGNACIO  DELGADO FERNÁNDEZ 1999 M SIERO INDEPENDENTE 2
IAGO FREIJE MARIÑO 1999 M   CLUB ATLETISMO RIBADEO 3
ALEVIN FEMENINO
NOME APELIDO1 APELIDO2 ANO SEXO CIDADE CLUB POSTO
PAULA CALVIN URIZ 2000 F TARAMUNDI ALBIONS 1
LUCIA LOPEZ  IGLESIAS 1999 F LUGO LUCUS 2
ANA BEATRIZ PEREIRA DE MACEDO 2001 F     3
INFANTIL MASCULINO
NOME APELIDO1 APELIDO2 ANO SEXO CIDADE CLUB POSTO
JUAN GEGUNDE VECINO 1998 M RIBADEO CLUB ATLETISMO RIBADEO 1
CADETE MASCULINO
NOME APELIDO1 APELIDO2 ANO SEXO CIDADE CLUB POSTO
DAVID DARRIBA LINDIN 1996 M RIBADEO CLUB ATLETISMO RIBADEO 1
CADETE FEMENINO
NOME APELIDO1 APELIDO2 ANO SEXO CIDADE CLUB POSTO
HELENA DARRIBA LINDIN 1996 F RIBADEO CLUB ATLETISMO RIBADEO 1
MARINA BUSTELO FERNÁNDEZ 1996 F VEGADEO CLUB ATLETISMO RIBADEO 2

CLASIFICACIÓNS ADULTOS